Naprawa i regeneracja turbosprężarek

Oferujemy Państwu profesjonalny serwis turbosprężarek. Naszą specjalizacją w zakresie usługi jest przede wszystkim naprawa i regeneracja oraz serwis używanych turbosprężarek, to jednak nie wszystko. Dbając o komfort i satysfakcję Klienta z wyboru naszego warsztatu jako zaufanego serwisanta maszyn, na Państwa życzenie dostarczamy agregaty nowe i pod wymianę pod wskazany adres.

Serwis turbosprężarek REGMEX PLUS to gwarancja najwyższej jakości kompleksowych usług, przeznaczonych zarówno dla samochodów ciężarowych, jak i specjalistycznych pojazdów budowlanych oraz rolniczych.

Do regeneracji turbosprężarek używamy tylko oryginalnych części poleconych przez zaufanych producentów.

Jesteśmy świadomi odpowiedzialności za efekty swojej pracy. O naszej rzetelności świadczą testy maszyn, które przeprowadzamy obowiązkowo po każdym zrealizowanym zleceniu. Po naprawie turbosprężarki zostają komputerowo sprawdzone oraz wywarzone - w ten sposób zyskują Państwo pewność, że urządzenie będzie działało niezawodnie.

Dostosowując się do Państwa indywidualnych oczekiwań, przeprowadzamy demontaż, a po wykonanej regeneracji – montaż turbosprężarki w samochodzie.

Polecamy również pozostałe oferty naszej firmy: naprawa i regeneracja sprężarek powietrza, korbowody.